Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Anders / onbekendKarikaturen en ander kneedwerk (wip & ontwerpen)
Bedankt mannen,
Heb vandaag op de snelle 1 van mijn kneedwerkjes van verf voorzien, niveau is niet bijzonder omdat ik een paar dingen wou uitproberen en vooral om te kijken op wat ik moet letten bij mijn volgende figuren. Meestal vind ik te veel fouten tijdens het schilderen die ik bij het kneden al zou kunnen vermijden. Maar ik wou het jullie wel tonen, ik schilder ook maar met verf weet je.
Dacht aan die maar kan nog steeds niet op zijn naam komen.
Grote man, redelijk zachte stem, stereo type van een sheriff, zie hem zo een sigaret rollen.
ondertussen kneed en schilder ik rustig verder op zoek naar nieuwe kleurmengelingen en oplossingen.
De dwerg heb ik van de eerste lagen verf voorzien, het zal nog wel effe duren voor ik het zelf goed vind maar zoals reeds gezegd tussen bijna af en af liggen dan enkele uren tufftelen en aanpassen. het enige waar ik nog geen oplossing voor heb is de broosheid van supersculpy bij details die echt uitsteken. bij de dwerg ziet men een haarlok afgebroken, het is een stukje dat ongeveer 2 mm uitsteek.
De laatste foto van de dwerg vind ik verbluffend echt. Van het meisje is het vooraanzicht goed maar en profil is ze nogal plat. Die heeft misschien iets grotere ogen nodig, denk ik.
Ik beschik thuis over de merchandising-figurine van Arya Stark. Ik heb die gekocht omdat ik ze erg geslaagd vind, in tegenstelling tot bijvoorbeeld de versie van Tyrion die ik tegengekomen was. Ik heb er nu een paar foto's van genomen zodat je kan vergelijken.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.