Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
ik denk dat die neus meestal donkergroen is, althans op de meeste foto's die je kan vinden op het internet, alhoewel er ook museum exemplaren zijn met een andere kleur. Bij mijn bezoek aan het museum van Monino in 2006 stond daar geen Mig17PF , maar een Mig19 met zo'n groene neus.
@ Strop: Ik volg gewoon het in de kit vooropgestelde kleurenschema.
Verder ga ik deze bouw als beëindigd beschouwen. De decals mij geleverd door Strop96 werkten perfect, enkele retouches en een panel line wash gaven een heel ander uitzicht.
Op de foto's lijkt het of er slordig gewerkt werd maar in het echt zie je dit niet (heb het na het bekijken van de foto's nog eens nagekeken). Het is niet de eerste maal dat de belichting door de flash van mijn toestel iets anders toont dan wat het oog ziet.
Het is dus een toestel geworden van de Indonesische Luchtmacht.
Deze verdwijnt nu naar het vliegveld/museum en zal volgende maand getoond worden op de clubvergadering.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.