Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Had me er echt in verslikt, dacht dat het makkelijk zou zijn :-(
ben iets anders gaan denken in het proces. Detail wel in gezichtje maar kapsel stileren.
laat ik nou net 40 nagelvijlen 180-100 grid besteld hebben voor mijn gitaarnageltjes....
een zekere basis waar ik zeker van was heb ik afgebakken om het geheel eens vast te kunnen pakken.
De schetsen zijn mooi gedaan Rene ...als ik het goed begrijp zijn de haren van Franka je grootste uitdaging kan ik best begrijpen en Franka had zo een fijne haren en dat is niet evident denk ik om dat te sculpten,maar ik heb veeeel vertrouwen in je kunnen en jij gaat hier een mooi resultaat neer zetten ...ben ik zeker van .......sukses maatje
Ons Franka Is prachtig geworden Rene ...goed doordacht die painting...en haar uitdrukking spreekt boekdelen ..prachtig maatje ze is het meer dan waard om in de gallerij te staan ...top man
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.