Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Dank voor jullie reacties Erwin, Fred, Bart en Marc.
Wat die versterkingen betreft... het is een beetje behelpen met de montage, want -zoals best veel onderdelen- die montage zelf is niet heel stevig. Je doet gewoon wat lijm op de kopse kant van de stukjes karton, plaatst ze en haalt dan het teveel aan lijm weg indien van toepassing. Maar het ziet er wel mooi uit. De vraag is, of dit niet iets steviger had gekund.
130. Beide bakken zijn inmiddels geplaatst. Daarna zijn de achterlichten geplaatst. Ponsen geeft ook hier het beste resultaat.
131. Tijd voor de uitlaat... echt geluk dat er een perfect passend kleurpotlood in de set zit!
132. Achterste deel van de uitlaat is gedaan. Het is minder lastig dan hoe het eruit ziet, dankzij de goede kwaliteit van de kit.
Totaal aantal onderdeeltjes: 546
Totaal bestede tijd: 122 uur
Hallo Roy, ik ben hier totaal niet in thuis, maar heb dit volledige verslag met zeer veel interesse gelezen en ben al aan het kijken voor een coupeuse liniaal. Nooit gedacht dat je tot dit resultaat kan komen met papier.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.